JWA S.A.

 

JWA S.A. prowadzi działalność od 2013 roku. W branży IT, w segmencie tworzenia aplikacji i gier na urządzenia mobilne Spółka działa od końca 2015 roku. Spółka zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych, doradztwem przy projektach IT, audytem i ulepszaniem istniejących rozwiązań oraz specyfikacją wymogów dla systemów informatycznych. Spółka oferuje wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania głównie jako konsultant. Podstawowymi produktami Spółki są aplikacje użytkowe i gry dla użytkowników indywidulnych, realizowane na zamówienie firm zewnętrznych.

Grupą docelową, do której kierowana jest aktualna oferta Spółki są firmy informatyczne, marketingowe, studia deweloperskie, wydawcy gier oraz firmy zajmujące się prowadzeniem biznesów internetowych. Docelowo Emitent planuje rozszerzenie oferty rozwiązań informatycznych opartych na własnym produkcie, w tym aplikacje mobilne i serwisy. Grupą docelową dedykowanych rozwiązań będą użytkownicy platform mobilnych oraz społeczność internetowa.

Projekty realizowane są w oparciu o własne zasoby osobowe, w niektórych przypadkach z wykorzystaniem usług outsourcingu.

Spółka JWA S.A. posiada w swojej ofercie produkty charakteryzujące się funkcjonalnością i wysoce zaawansowaną technologią, pozostając przy tym łatwymi i intuicyjnymi w obsłudze. Aktualnie Spółka tworzy aplikacje i gry na urządzenia mobilne działające w systemach Android oraz iOS, integrujące się z Google Play (internetowy sklep z muzyką, filmami oraz aplikacjami przeznaczonymi na urządzenia (smartfony, tablety) działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android) i App Store (internetowy sklep Apple z aplikacjami dla iPada, iPhone`a oraz iPoda touch). Aplikacje, które będą cieszyć się dużą popularnością rynkową będą przygotowywane również w wersjach na inne platformy (mobilne, ale też stacjonarne). Ze względu, iż wszystkie wykonywane aplikacje i gry wykonywane są w ramach podwykonawstwa, to zamawiający określa warunki niezbędne do przygotowania ww. aplikacji i gier, w tym wymagania funkcjonalne i platformy, na jakich dana aplikacja ma być dostępna.

Spółka świadczy również usługi  z zakresu konsultingu IT, wdrożeniowe oraz doradztwa technicznego.

JWA S.A. jest notowana na rynku NewConnect do dnia 25 lipca 2016 roku.

Cellica sp. z o.o. jest Autoryzowanym Doradcą JWA S.A. od dnia 10 marca 2016 roku.